Fenerbahçeliler Derneği’nden HATSU’ya Teşekkür Ziyareti

Hatay Fenerbahçeliler Derneği yönetimi Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy ve Asbaşkan Hüseyin Kimyonoğlu’nun bulunduğu ziyarette Genel Müdür Çaparali, Fenerbahçeliler Derneği’nin nezaket ziyaretlerinden ötürü memnuniyetini dile getirerek, teşekkür etti.

 

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde vatandaşlar, sivil toplum kuruluşlarıyla ve siyasi parti temsilcileriyle hizmetleri bir bütün olarak gerçekleştirdiklerini ifade eden Genel Müdür Mehmet Çaparali, Hatay’ın altyapısına yönelik hizmet getirme noktasında eğitim kurumlarına da ayrı bir önem verdiklerini vurgulayarak, gelecek nesile sağlıklı çevre ve temiz içmesuyu temin etmek için emin adımlarla bu yolda ilerlediklerinin altını çizdi.

 

HATSU’nun çalışmalarını takdir ettiklerini ve Fenerbahçe İşitme Engelliler Anaokulu yapım aşamasında verilen destekten dolayı teşekkür eden Başkan Ezelsoy, HATSU’nun Hatay’ı altyapı yönünde ciddi düzeyde ileriye götürdüğünü ve çalışmaların günümüz ile gelecek için büyük bir önem taşıdığının altını çizdi.

 

Sohbet havasında devam eden ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.