Altyapı Temizliği Gece-Gündüz Sürüyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kanalizasyon ana muayene bacalarında meydana gelen tıkanıklıkların giderilmesi amacıyla kapsamlı çalışmalarını sürdürüyor.

 

Altyapının hatalı kullanımı sonucunda kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanmaların giderilmesi adına temizlik çalışması yapan Genel Müdürlük, Antakya ve Defne ilçelerinde ALO 185 HATSU Çağrı Merkezi’ne gelen bildirimler sonrasında tespit edilen noktalarda temizlik çalışması yapıldığını bildirdi.

 

Antakya ilçesine bağlı 75. Yıl Bulvarı ve Defne Elektrik Mahallesi’nde çalışma yapan HATSU, muayene ve parsel bacalarında oluşan tıkanıklıklar ile koku problemlerini gidermek amacıyla vidanjör aracıyla temizleme gerçekleştirerek sorunların önlendiğini bildirdi.

 

Hatay’ın her noktasında kapsamlı şekilde altyapı hizmetlerinin sürdüğüne dikkat çeken İdare, altyapı problemiyle karşılaşılması durumunda ALO 185 HATSU Çağrı Merkezi ve HATSU’nun sosyal medya sayfalarına (Facebook, İnstagram ve Twitter) bildirilmesi konusunda çağrıda bulundu.