Gözüküçük,"Lütfü Savaş Her İşimize Anında Cevap Veriyor"

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), vatandaşlar tarafından yapılan talepler doğrultusunda kapsamlı projeler ve çözüm odaklı hizmetlerini sürdürüyor.

 

Hatay’ın bütün ilçelerinde yaşayan vatandaşların altyapı sorunlarını gidermek amacıyla çalışmalarına aralıksız devam eden HATSU Genel Müdürlüğü, mahallelerde bulunan kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu hatlarında oluşan arızaları hızlı ve kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

 

İskenderun ilçesine bağlı Modernevler Mahallesi’nde bulunan Kız Kuran Kursunun kanalizasyon altyapısında oluşan tıkanıklığı gidermek amacıyla yeni hat döşeyen HATSU ekipleri, işlevini yitirmiş olan eski hattı yeniledikten sonra muayene bacası yerleştirerek oluşan arızalarda hızlı müdahale gerçekleştirilmesini sağladı.

 

Yapılan hizmetler ile alakalı HATSU mikrofonlarına görüşlerini aktaran Modernevler Mahalle Muhtarı Mustafa Gözüküçük, “bu bölgede ki kanalizasyon hattında oluşan tıkanıklıktan dolayı HATSU ekipleri buraya gelerek soruna müdahale etmişlerdir. HATSU çalışmalarından çok memnunuz. İnşallah devamını bekliyoruz. Modernevler Mahalle sakinleri HBB Başkanı Lütfü Savaş’tan çok memnunlar. Her işimize anında cevap verdiği için bu yönde merak etmesin yüzde seksen kazanmıştır. Diğer taleplerimizi de en kısa zamanda yerine getirecektir. Kendinden çok memnunuz Allah razı olsun başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.Diğer Görseller